Oferta

O AQUAFULL

Opierając się na długim doświadczeniu w branży proponujemy Państwu wiele profesjonalnych usług na najwyższym poziomie. W naszej bogatej ofercie znajdują się zarówno propozycje dla prywatnych domów, jak i przedsiębiorstw oraz punktów gastronomicznych. W zakresie naszych usług leży renowacja i montaż instalacji systemów uzdatniania wody oraz wiele innych usług. W pracy opieramy się na bogatym doświadczeniu oraz najwyższej klasy technologii.

Współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi. Proponujemy doskonałej jakości zbiorniki PP i PE, które odznaczają się nie tylko estetyką i jakością wykonania, ale także wyjątkowo długą żywotnością. Zgrzewanie zbiorników z płyt PP i PE jest przez nas wykonywane z pomocą wysokiej klasy specjalistycznych urządzeń.

zbiornik wody pitnej płyta pp

Oferujemy także takie usługi jak:
- demineralizacja wody
- dezynfekcja wody
- filtracja mechaniczna wody

Prowadzimy demineralizację wody w przedsiębiorstwach, w których jest ona najbardziej potrzebna, między innymi farmaceutycznych, spożywczych czy energetycznych. Działania te są przez nas wykonywane za pomocą profesjonalnych urządzeń i nowoczesnych metod. Dezynfekcję wody przeprowadzamy za pomocą metod fizycznych i chemicznych. Używamy zarówno chloru i ozonu, jak i promieniowania UV. Filtracja mechaniczna wody to bardzo skuteczny zabieg, który pozwala na usunięcie z niej zanieczyszczeń. Zostanie on przez nas wykonany szybko i sprawnie, niezależnie od miejsca ani czasu.

W prywatnych domach zajmujemy się między innymi takimi usługami jak odżelazianie i odmanganianie wody. Warto wiedzieć, że jest to proces konieczny do pozbycia się męczących i nieestetycznych śladów w postaci żółtego osadu, które mogą pojawiać się nie tylko na urządzeniach sanitarnych, ale także na wyjmowanych z pralki ubraniach. Podczas pracy korzystamy z urządzeń najwyższej klasy, dlatego zadanie zostanie wykonane szybko i bez komplikacji.

Mamy świadomość, że woda używana na co dzień powinna być doskonałej jakości, dlatego pomagamy państwu ją zmiękczyć. Zmiękczacz wody, którego używamy jest urządzeniem niezwykle skutecznym, dlatego w szybki sposób pozwala on na pozbycie się twardej wody. Nie tylko poprawi to smak potraw i ciepłych napojów, ale także przedłuży żywotność domowych urządzeń.

Wszystkie oferowane przez nas usługi znajdziecie państwo w tabletkach po lewej stronie. Zapewniamy szybką i niezwykle efektywną pracę, która odbywa się z pomocą najwyższej klasy urządzeń. Jesteśmy doświadczoną firmą, której misją jest zapewnienie wszystkim wody dopasowanej do ich indywidualnych potrzeb.

systemy uzdatnania Aquafull